Možnosti dopravy a platieb

 
 
 
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg
 
 
 
 

Prepravné a dodacie podmienky

Objednaný tovar je možné prevziať v našej výdajni Pro-Tech na ulici Jesenského 8 vo Zvolene alebo zaslať Kuriérom. V prípade, ak ste si ako spôsob dodania tovaru zvolili osobný odber na ulici Jesenského 8 vo Zvolene v našej výdajni Pro-Tech náradie, počkajte kým Vám bude doručený e-mail o tom, že Vaša objednávka je naskladnená a pripravená na osobné prevzatie. Stav Vašej objednávky môžete overiť e-mailom na info@tvojakuchyna.sk alebo na tel. č. +421911889280.

Skladové zásoby sa neustále menia, preto sa môže stať, že tovar sa na sklade nenachádza a nebude možné ho doručiť v požadovanom čase. Samozrejme, v takomto prípade Vás budeme ihneď  telefonicky informovať. Keďže nám tovar dodávateľ dopĺňa každý týždeň nie je problém ho doručiť do 4 - 14dní odo dňa objednania.

Pri prevzatí skontrolujte stav tovaru, v prípade že tovar je poškodený, s kuriérom napíšte zápisnicu. Bez zápisnice poškodený tovar Vám nemôžeme vymeniť.

V prípade, že doručenie  zásielky nebolo možné doručiť Vašou vinou, budete znášať zmluvnú pokutu podľa obchodných podmienok.

Platobné podmienky:

Pri objednávke mimo Slovenskej Republiky je jedinou akceptovanou platbou, platba vopred na bankový účet.

Platobné podmienky na území SR:

  • Bankovým prevodom vopred
  • Na dobierku
  • Pri osobnom odbere v hotovosti

Platobné podmienky na území ČR

  • Bankovým prevodom vopred

 

Vyhotovenie jednotlivých produktov sa môže líšiť od fotografí na webovej stránke, kvalita produktu sa nemení. Niektoré fotky sú iba ilustračné.